Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu nieoperacyjnym chorób narządu ruchu kończyny górnej oraz dolnej: stawu ramiennego, łokcia i nadgarstka oraz stawu kolanowego. Szybko i skutecznie leczy zespoły przeciążeniowe, zmiany zwyrodnieniowe stawów, stany zapalne oraz dolegliwości bólowe.
Absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie w ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdobywał w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie.
Wiedzę i doświadczenie chirurgiczne przenosi na obszar leczenia zachowawczego. Od lat rozwija umiejętności diagnozowania klinicznego w połączeniu z diagnostyką ultrasonograficzną (badania USG). Efektem połączenia tych kompetencji jest stosowanie w leczeniu zabiegów sonochirurgicznych – małoinwazyjnych zabiegów wykonywanych pod ciągłą kontrolą USG w warunkach ambulatoryjnych. Do jego szczególnych kompetencji należą:
- nieoperacyjne leczenie schorzeń barku (zwapnienia, częściowe uszkodzenia stożka rotatorów, zapalenia),
- nieoperacyjne leczenie cieśni nadgarstka (hydrodysekcja) i stanów przeciążeniowych i zapalnych w obrębie dłoni (de Quervaina, palce „trzaskające”, gangliony).
- leczenie schorzeń przeciążeniowych łokcia (łokieć tenisisty, golfisty) oraz zespołu rowka nerwu łokciowego (hydrodysekcja)
- nieoperacyjne leczenie chorób stawu kolanowego
- diagnozowanie i leczenie wad rozwojowych stawów biodrowych u niemowląt (usg preluksacyjne)
W leczeniu Pacjentów zawsze stara się patrzeć holistyczne na cały organizm oraz zwrócić uwagę na tryb życia i środowisko, w którym funkcjonuje Pacjent. Sam prowadzi aktywny tryb życia, stąd jeszcze lepiej rozumie co znaczy kontuzja czy ból i ile aspektów życia potrafi objąć. Zawsze stara się konsultować Pacjentów w taki sposób w jaki sam chciałby być leczony.