O Klinice – Słynarski Klinika Chirurgii kolana
+48 507 778 575, +48 507 778 414 PON - PT: 8:00 - 20:00 KLINIKA CHIRURGII KOLANA DR SŁYNARSKIEGO ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa
+(123) 1800-88-66 Mon - Fri: 9:00 am - 5:00 PM 34TH Avenue - New York, W2 3XE
O Klinice
Strona główna  / O nas / O Klinice

O Klinice

Słynarski Klinika Chirurgii Kolana to miejsce unikatowe. Stworzone przez wybitnego ortopedę Doktora Konrada Słynarskiego: sławę ortopedii w Polsce oraz za granicą. Powstało w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, poszukujących kliniki zajmującej się problemami stawu kolanowego w sposób całkowicie kompleksowy. 

Innowacyjne metody chirurgiczne według najnowszych trendów, światowej klasy prewencja zmian zwyrodnieniowych oraz rehabilitacja na najwyższym poziomie to rzeczy, które wyróżniają Klinikę Chirurgii Kolana dr Słynarskiego. Zespół specjalistów współpracujących z naszym miejscem to ludzie, dla których praca z pacjentem jest życiową pasją. Wiedza, jaką zdobywają uczestnicząc na co dzień w międzynarodowych kongresach, konferencjach i szkoleniach pozwala im szybciej diagnozować oraz skuteczniej leczyć Państwa problemy ortopedyczne. Wyznacznikiem tej skuteczności nie są słowa, a zadowolenie oraz zaufanie setek pacjentów wyleczonych przez naszych lekarzy i fizjoterapeutów. 

Klinika Chirurgii Kolana dr Słynarskiego to nie tylko najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, ale także starannie zaplanowane, kameralne miejsce, w którym nasi pacjenci mogą poczuć się komfortowo. Specjalne udogodnienia oraz rozwiązania ergonomiczne, a także przestrzenne sale i gabinety lekarskie tworzą idealne warunki do łatwiejszego przebrnięcia przez tak trudny okres, jakim jest choroba lub kontuzja. Klinika została zaprojektowana w najmniejszych szczegółach w taki sposób, aby zagwarantować każdemu pacjentowi ortopedycznemu niezbędną opiekę na wszystkich etapach powrotu do zdrowia.

 

Słynarski Klinika Chirurgii Kolana. „For all that moves you”!